Patarimai, kaip sumažinti pernelyg didelį Siamo kačių miauksėjimą

Patarimai, kaip sumažinti pernelyg didelį Siamo kačių miauksėjimą

Kiekvienas Siamo katės augintojas skundžiasi dėl pernelyg didelio savo augintinio miauksėjimo. Iš tikrųjų kai kurios Siamo katės nuolat ir garsiai miauksi. Dažnai tai gali kelti nerimą daugeliui augintinių savininkų. Nors miauksėjimas, būtent miauksėjimas, yra Siamo kačių prigimtis, yra keletas priežasčių, kodėl jūsų Siamo katė gali pernelyg garsiai miauksėti.

Nuo nuobodulio iki dėmesio troškimo, Siamo katės, norėdamos bendrauti su savo šeimininkais, pernelyg garsiai miauksi. Ir nors iš pradžių tai gali skambėti mielai, greitai gali tapti jus erzinančiu reiškiniu.

Jei ieškote būdų, kaip sumažinti savo Siamo katės pernelyg didelį miauksėjimą, svarbu išsiaiškinti pernelyg didelio miauksėjimo priežastį. Kai išsiaiškinsite, kodėl jūsų katė per daug miauksi, galėsite pasikliauti patarimais, pavyzdžiui, geriau rūpintis savo augintiniu ir praleisti su juo daugiau laiko, kad sumažintumėte nepageidaujamą Siamo katės elgesį. Atminkite, kad jūsų Siamo katė visiškai nenustos miauksėti. Juk tai yra vienas iš būdų, kuriuo jūsų katė ir toliau bendraus su jumis. Tačiau galite išmokyti savo augintinį sumažinti nepageidaujamą elgesį, pavyzdžiui, pernelyg didelį miauksėjimą.

Šiame pranešime apžvelgsime priežastis, kodėl jūsų Siamo katė gali pernelyg miauksėti, o po to pateiksime praktinių patarimų, kurie padės sumažinti pernelyg intensyvų Siamo kačių miauksėjimą

Kodėl jūsų Siamo katė gali pernelyg miauksėti?

Siamo katės yra itin energingos ir labai protingos. Jos smalsios ir stengiasi sužinoti daugiau apie aplinką. Be to, jos mėgsta leisti laiką su savo šeimininkais ir kitais šeimos nariais. Tačiau svarbiausia, kad Siamo katės mėgsta bendrauti. Kadangi jos yra labiau socialios nei kitų veislių katės, jos taip pat garsiau išsako savo poreikius

Taigi, jei jūsų Siamo katė per daug miauksi, tai ne visada yra pavojaus ženklas, bet žinokite, kad tai yra bendravimo būdas. Pernelyg gausus miauksėjimas yra ženklas, kad jums, kaip augintinio tėvams, reikia pasidomėti, kas veikia jūsų Siamo katę. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių, dėl kurių jūsų Siamo katė gali per daug miauksėti.

Jūsų Siamo katė blogai jaučiasi

Siamo katės yra pažeidžiamos dėl tokių sveikatos sutrikimų, kaip diabetas, šlapimo takų infekcijos ir kt. Iš pradžių jie gali nerodyti akivaizdžių požymių ir simptomų, tačiau jūsų katė gali juos patirti. Taigi, įvairios ligos taip pat gali sukelti pernelyg intensyvų jūsų Siamo katės miauksėjimą

Kad atmestumėte sveikatos būklės galimybę, turite atidžiai stebėti savo katės apetitą ir bendrą elgesį. Jei pastebėsite, kad labai pasikeitė jūsų katės apetitas, bendras energijos lygis arba ji vengia kraiko dėžės, būtinai apsilankykite pas veterinarijos gydytoją ir išsiaiškinkite tikslią per didelio miauksėjimo priežastį.

Jūsų Siamo katė negauna pakankamai dėmesio

Siamo katės labai mėgsta bendrauti su žmonėmis ir ypač trokšta šeimininko dėmesio. Tačiau kai jūs, kaip augintinio tėvai, negalite suteikti Siamo katei dėmesio, kurio ji trokšta, jūsų augintinė ims pernelyg miauksėti. Tai vienas iš būdų pranešti, kad jūs, kaip augintinio tėvai, nesuteikiate savo Siamo katei reikiamos meilės ir dėmesio.

Be pernelyg intensyvaus miauksėjimo, jūsų Siamo katė taip pat imsis kitų būdų atkreipti jūsų dėmesį. Ji gali ateiti ir praleisti laiką jūsų glėbyje net tada, kai būsite užsiėmę arba prigludę, ypač kai išeisite iš namų.

Jūsų Siamo katė negavo maisto

Tai instinktyvu, ir jūsų Siamo katė labai supyks, jei pamiršite ją pamaitinti. Atminkite, kad parsivežę namo Siamo katę žinokite, jog jai reikia ne tik pusryčių, pietų ir vakarienės. Jūsų Siamo katei taip pat reikia kelių trumpesnių valgymų tarp jų. Taigi, jei jūsų Siamo katė pernelyg miauksi, verta patikrinti savo augintinio šėrimo grafiką.

Jūsų Siamo katė jaučiasi nuobodžiaujanti ir vieniša

Siamo katės yra draugiškos ir meilios. Be to, joms reikia bendravimo su žmogumi ir stimuliacijos, kad galėtų klestėti ir nukreipti savo energiją. Tačiau kai nuo 9 iki 5 val. paliekamos vienos namuose, o jūs esate darbe, jūsų augintiniui gali būti gana sunku išgyventi vienatvę ir vienišumą. Taip pat gali būti, kad dėl to jūsų augintiniui gali atsirasti atsiskyrimo nerimas.

Taigi, jei jūsų Siamo katė grįžusi namo pernelyg garsiai miauksi, galbūt ji bando jums pasakyti: ”Visą dieną nuobodžiavau ir buvau vieniša”.

Siamo katės amžius

Jei pirmą kartą namo parsivežate vyresnę Siamo katę, galbūt nežinote, kad vyresnės katės miauksi dažniau nei jaunesnės. Viena iš galimų būklių, susijusių su senyvu amžiumi, yra senatvė. Jei jūsų Siamo katė yra vyresnė ir nuolat miauksi, turėtumėte susitikti su veterinarijos gydytoju, kad jis galėtų atmesti senatvės galimybę.

Jūsų Siamo katė gali norėti veistis

Jei jūsų Siamo katė nėra sterilizuota, viena iš galimų pernelyg gausaus miauksėjimo priežasčių yra ta, kad katė nori veistis. Kai noras veistis yra pernelyg didelio miauksėjimo priežastis, jūsų katė gali rodyti ir kitus požymius, pavyzdžiui, purkšti šlapimą ir būti labai nerami

Nors visiškai nieko negalite padaryti, kai jūsų katė miauksi norėdama veistis. Tačiau tai tik etapas, o jam pasibaigus galite pasitarti su veterinarijos gydytoju dėl Siamo katės sterilizacijos.”

Patarimai, kaip sumažinti pernelyg didelį Siamo katės miauksėjimą

Siamo katės iš prigimties yra balsingos. Joms patinka bendrauti, tačiau kai miauksėjimas tampa pernelyg intensyvus, laikas kažką daryti. Pateikiame keletą patarimų, kuriuos galite išbandyti, kad sumažintumėte pernelyg didelį Siamo katės miauksėjimą. Atminkite, kad šie patarimai padės sumažinti pernelyg intensyvų miauksėjimą, tačiau šis elgesys vis tiek išliks, nes tai yra jų prigimties dalis.

Praleiskite kokybišką laiką su savo Siamo kate

Kaip minėta anksčiau, Siamo katės labai mėgsta bendrauti su žmonėmis. Be to, joms taip pat patinka vaikų, kitų kačių ir šunų draugija. Taigi, jei manote, kad jūsų Siamo katė per daug miauksi, nes su ja praleidžiate per mažai laiko, galbūt reikėtų peržiūrėti savo dienotvarkę. Visada pravartu kasdien praleisti kokybišką laiką su savo augintiniu. Nesvarbu, ar tai darote prieš darbą, ar grįžę namo, suteikite savo Siamo katei galimybę užmegzti ryšį su jumis, kaip tai darote su savo vaikais. Įsitikinkite, kad kasdien du kartus po 15-20 minučių praleidžiate su savo Siamo kate. Galite tai išnaudoti kaip ramybės laiką su savo augintiniu arba galimybę su juo pažaisti, kad katė taptų psichologiškai aktyvi ir sveikiau su jumis prisirištų

Jei namuose yra daugiau žmonių, galite pasirūpinti, kad ir jie praleistų šiek tiek laiko žaisdami su kate arba tiesiog užmegzdami su ja ryšį.

Be to, žinokite, kad Siamo katės puikiai sutaria su kitomis katėmis ir net šunimis. Todėl gali būti gera idėja namuose turėti daugiau nei vieną augintinį, kad Siamo katė nenuobodžiautų.

Laikykitės nuoseklaus šėrimo grafiko

Dar vienas svarbus dalykas, kurį turite padaryti, – laikytis nuoseklaus šėrimo grafiko. Tai padės, jei jūsų Siamo katė pernelyg miauksi dėl alkio. Tačiau ne visada turite maitinti kiekvieną kartą, kai Siamo katė miauksi. Vietoj to, laikykitės maitinimo grafiko, o jei katė miauksi tarp šėrimų, pamaitinkite ją, kai ji nurims.

Suplanuokite daug galimybių žaisti, kol jūsų nėra namuose

Jei Siamo katę tenka palikti namuose vieną, verta suplanuoti daug galimybių žaisti su savo augintine. Investuokite į geros kokybės žaislus, pavyzdžiui, draskykles, galvosūkių žaidimus ir kitus žaislus, kurie suteikia jūsų katei protinę stimuliaciją. Tai puikus būdas užimti Siamo katę, kol jūsų nėra namuose. Be to, tai gerina katės protinį budrumą ir patenkina jos natūralų smalsumą.

Suplanuokite vizitą pas veterinarijos gydytoją

Išbandydami visus pirmiau išvardytus patarimus, nepamirškite, kad pernelyg intensyvus miauksėjimas gali reikšti ligą ar sveikatos būklę. Jei pastebėjote, kad pasikeitė jūsų augintinio apetitas ir energijos lygis, taip pat pernelyg gausiai miauksite, apsilankykite pas veterinarijos gydytoją. Pasikonsultavę su veterinarijos gydytoju, atmesite sveikatos problemų ir pažinimo funkcijų sutrikimų, pavyzdžiui, senatvės, kuri yra dažna tarp vyresnių Siamo kačių, galimybę.

Baigiamieji žodžiai

Siamo katės yra unikalios dėl kelių priežasčių, o vokalumas yra viena iš jų. Populiarūs Siamo kačių meilužiai gali išskirti jas iš kitų kačių veislių. Tačiau kai tai pasikeičia į pernelyg didelį miauksėjimą, geriausia išsiaiškinti priežastį ir pasinaudoti minėtais patarimais, kad jį sumažintumėte